Strona główna
Nowinki
ABC Newtona
Zrób to sam
Hardware
Software
Linki
Download
FAQ
Kontakt
 

OPIS INSTALACJI KARTY MODEMOWEJ

Instalacja i konfiguracja modemu na Newtonie.

WSTĘP

Instalacja modemu na Newtonie jest w zasadzie podobna do instalacji karty sieciowej. Oczywiście musisz pamiętać, podobnie jak w przypadku katr sieciowych, że nie wszyskie karty modemowe współpracują z Newtonem. Tu znajdziesz pełną listę kart modemowych współpracujących z Newtonem. Warto jest zatem przed zakupem takiej karty sprawdzić czy znajduje się ona na powyższej liście.

INSTALACJA

Do zainstalowania modemu na Newtonie potrzebujemy jedynie odpowiedzniego drivera. Ale nie jest to regułą. Po prostu niektóre modemy nie wymagają instalowania dodatkowych driverów. Pracują na tych standardowych, systemowych.

Jak zatem zainstalować modem ?

1. Sprawdź, czy Twój modem znajduje się na liście modemów kompatybilnych z Newtonem.

2. Jeśli jest to konieczne zainstaluj odpowiedni driver. Tu możesz pobrać wszyskie drivery do modemów jakie udało mi się zgromadzić.

I to w zasadzie wszystko. Po włożeniu karty modemowej do Newtona, powinien on zakomunikować ten fakt odpowiednim komunikatem.

Gdy tak się stanie pozostaje tylko skonfigurować połączenie. Jak to zrobić ? Poczytaj opis konfiguracji połączenia w pakiecie NIE.

     

[Strona główna][Co nowego?][ABC Newtona][Zrób to sam][Sprzęt][Oprogramowanie][Linki][Download][FAQ][Kontakt]


Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 800x600, miliony kolorów (16 bit)
Wszystkie znaki towarowe, loga, znaki firmowe i inne należą do ich właścicieli, a użyte zostały w celach informacyjnych.
Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania skontaktuj się z webmasterem.